Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Sestdien Ozolnieku novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks (0)

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 18.maija plkst. 6.30 līdz 21. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 16.49 saņemts izsaukums uz Ozolnieku novada Salgales pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu koka dzīvojamā māja 200m2 platībā. Plkst. 22.23 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Dobeles šosejā Jelgavā trīsstavu ēkā dega atkritumi 10m2 platībā, Engures novada Lapmežciema pagastā divstāvu ēkā dega kūpinātava un bēniņi 37m2 platībā, Bauskas novada Gailīšu pagastā dega elektrolīnjas balsts 1m2 platībā, Garauta ielā Dobelē dega atkritumi 6m2 platībā, Dārza ielā Bauskā četrstāvu dzīvojamā mājā dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,1m2 platībā, Sabiles ielā Kandavā dega zaru kaudze 25m2 platībā, bet Īsajā ielā Jelgavā dega dzīvojamās mājas jumts 1m2 platībā.

Brīvdienās Zemgalē reģistrēti trīskūlas ugunsgrēki – Engures novada Smārdes pagastā dega pērnā zāle 3000m2 platībā, Senlejā Aizkrauklē 30m2 platībā, bet Dobeles novada Auru pagastā – 100m2 platībā.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, piektdien Parka estrādē Iecavā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja dubļos iestigušu suni, bet svētdien Tukuma novada Slampes pagastā atbrīvoja elektrības vados sapinušos stārķi.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 107 izsaukumus – 62 uz ugunsgrēku dzēšanu, 32 uz glābšanas darbiem, bet 13 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 21.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom