Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     261
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

Valdim Alksnītim zelts 2018. gada veterānu pasaules čempionātā

No 14. līdz 19. maijam Somijā, Vantaa norisinājās Pasaules Čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus. Latvijas komandu šajā čempionātā pārstāvēja 11 atlētu. Veterāni M4 (70+) / +120kg grupā startēja arī jēkabpilietis Valdis Alksnītis. V.Alksnītis, uzspiežot 170 kilogramus, izcīnīja uzvaru savā kategorijā 2018. gada veterānu pasaules čempionātā.

 

Rīgas maratonā – rekordliels dalībnieku skaits

Lattelecom Rīgas maratonam, kas šogad ar vadmotīvu Izskrien svētkus! norisinājās Latvijas simtgades zīmē, bija reģistrējies rekordliels dalībnieku skaits – 37645 skrējēji no 78 valstīm. Sestdien, 19. maijā, skriešanas svētkus ievadīja Rimi Bērnu dienas skrējieni, pulcējot 12000 jaunākās paaudzes skrējējus kopā ar ģimenēm, savukārt, svētdien, 20. maijā, četrās Lattelecom Rīgas maratona distancēs – 6km, 10km, pusmaratonā un maratonā – sevi izaicināja vairāk nekā 25 tūkstoši skrējēju.
Paldies ikvienam jēkabpilietim, kurš izaicināja sevi šajos skriešanas svētkos un šajā īpašajā – Latvijas simtgades gadā – nesa Jēkabpils vārdu Rīgas maratonā. Lai ikvienam sava personīgā uzdrīkstēšanās un izcīnītais rezultāts dod spēku, enerģiju un prieku turpmākajos startos! Vislielākā uzvara ir tā, kas izcīnīta pašam pār sevi!

 

Orientēšanās

19. un 20. maijā Smiltnes novada Grundzāles pagastā norisinājās Latvijas kausa 7.posma orientēšanās sacensības "Mazā balva". No OSK “Sēlijas mežs” orientieristiem piedalījās Ingus Znotiņš un V21A grupā izcīnīja 3.vietu.

 

Krosmintons

Sestdien, 19.maijā, Jelgavas Sporta hallē vienkopus pulcējās Latvijas labākie krosmintona spēles meistari, lai sacenstos par šī gada Jelgavas Sporta servisa centra kausu krosmintonā un noskaidrotu Latvijas krosmintona līgas finālposma uzvarētājus. Lai arī pēdējā posmā vienspēlēs jēkabpilietim Uldim Dzirkalim neizdevās izcīnīt uzvaru (pusfinālā zaudējums pret Mārtiņu Žogotu 15:17, 14:16), kopvērtējumā izcīnīta 1. vieta. Savukārt Artūram Dzirkalimizdevās gūt 2 uzvaras (t.s. pret finālisti Agnesi Logošu), kaut arī ar to bija par maz, lai iekļūtu play-offā. Uldim arī uzvara trešajā turnīrā pēc kārtas dubultspēlē (pusfināls un fināls uzvarēts pēc zaudēta pirmā seta), kas deva uzvaru kopvērtējumā.

 

Velo

20.maijā Siguldā norisinājās SEB MTB maratona 3.posms. Tajā dažādu komandu sastāvā startēja arī jēkabpilieši. Virši-A distancē augstākais rezultāts Ivaram Romancevičam, viņam seko Nauris Timofejevs, Valdis Fiļovs, Kaspars Lipskis, Juris Upītis. Veselības distancē startēja Ainārs Ludboržs, bet Mammadaba distancē – Kristiāns Lipskis. SEB MTB sacensības norisinās 7 posmos, no aprīļa beigām līdz oktobra sākumam, dažādās Latvijas pilsētās.


Informāciju sagatavoja Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste 21.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom