Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: saņemts izsaukums uz Pasta ielu Jēkabpilī, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24. maija plkst. 6.30 līdz 25. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Plkst. 13.51 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Dobeles novada Dobeles pagastu, kur 2m2 platībā dega atkritumi. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 14.06.

Vakar saņemti divi izsaukumi, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu. Izsaukumi saņemti uz Bauskas novada Codes pagastu un Vecumnieku novada Vecumnieku pagastu.

Ap plkst. 11.00 saņemts izsaukums uz Pasta ielu Jēkabpilī, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka sadūmojums radies nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas dēļ – ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 37 izsaukumus – 29 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Savukārt laika posmā no šī gada 23. maija plkst. 6.30 līdz 24. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus  uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Plkst. 20.39 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Kokneses novada Bebru pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu ēkā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēkas otrajā stāvā deg kabinets un sadzīves mantas 15m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 22.32.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumu, kur Durbes ielā Tukumā dega dzelzceļa sliežu gulsnis 0,5m2 platībā.

Ap plkst. 17.00 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Bauskas novada Codes pagastu, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma tika sakārtota ceļa braucamā daļa.

Visā Latvijā laika posmā no šī gada 23. maija plkst. 6.30 līdz 24. maija plkst. 6.30 VUGD saņēma 52 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.


Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 25.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom