Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     234
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Kūku pagastā dega siena ruļļi, Kalna pagastā - šķūnis, bet Jēkabpilī atkritumi (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28. maija plkst. 6.30 līdz 29. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – sešus uz ugunsgrēka dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Pļaviņu novada Aiviekstes pagastā dega pirts 22m2 platībā, Brīvības ielā Jaunjelgavā dega vieglā automašīna 2m2 platībā, Krustpils novada Kūku pagastā dega siena ruļļi 300m2 platībā, Bērzes ielā Dobelē dega pērnā zāle 100m2 platībā, Ganību ielā Jelgavā dega pērnā zāle 20m2 platībā, bet 5.līnijā Jelgavā dega atkritumi 3m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 73 izsaukumus – 47 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Savukārt aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.maija plkst. 6.30 līdz 28. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 34 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 21.01 tika saņemts izsaukums uz Bausku, kur no daudzstāvu dzīvojamās mājas bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka kādā dzīvoklī piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,5m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba vienu cilvēku, kurš bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 21.09 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Skolas ielā Dobelē divstāvu ēkā dega celtniecības atkritumi 6m2 platībā, Aizkraukles novada Aizkraukles pagastā dega atkritumi un skaidas 80m2 platībā, Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā dega pirts jumts 20m2 platībā, Jēkabpils novada Kalna pagastā dega šķūnis 25m2 platībā, Meiju ceļā Jelgavā dega atkritumi 6m2 platībā, Rīgas ielā Jēkabpilī dega atkritumi 10m2 platībā, bet Pļaviņu novada Klintaines pagastā dega tūjas 15m2 platībā.

Trīs diennaktīs Zemgalē reģistrēti 10kūlas ugunsgrēki ar kopējo degšanas platību vairāk nekā 2,4 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Jelgavas novada Līvbērzes pagastā, kur pērnā zāle dega viena hektāra platībā.

Sestdien ap plkst. 19.00 saņemts izsaukums uz Dambja ielu Jelgavā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka sadūmojums radies nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas dēļ – ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas.

Aizvadītajās dienās saņemti trīs izsaukumi, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu. Izsaukumi saņemti uz Aknīstes novada Aknīstes pagastu, Neretas ielu Jēkabpilī un Jaunjelgavas novada Staburaga pagastu.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, sestdien Pļaviņu novada Aiviekstes pagastā ugunsdzēsēji glābēji notvēra dzīvojamā mājā ielīdušu čūsku un palaida brīvībā mežā.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 172 izsaukumus – 84 uz ugunsgrēku dzēšanu, 49 uz glābšanas darbiem, bet 39 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 


Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa

  29.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom