Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     234
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

Aizvadīts otrais Jēkabpils sporta centra organizētais pārgājiens

Jēkabpils Sporta centra rīkotajā 26.maija pārgājienā/velobraucienā "Apkārt Kraukļu purvam", kas bija veltīts Latvijas simtgadei, piedalījās 37 dalībnieki, kurus nenobiedēja ne karstais laiks, ne odi, ne distances garums. Pārgājiena maršruts kājām gājējiem bija 19 km un velobraucēji veica 29 km. Pārgājiena sākuma punkts bija Ābeļu pagastā,  Akurateru dzimtas māju "Jaunzemji" pagalmā, kur mūs laipni sagaidīja un ar siltu, uz ugunskura vārītu spēcinošu tēju, sagaidīja māju saimnieki. Pārgājiena un velobrauciena dalībniekiem bija iespēja noklausīties vēsturnieka- novadpētnieka Arnolda Jakubovska interesanto ieskatu pārgājiena apvidus vēsturē, noklausīties māju saimnieces Līgas Kļaviņas lasīto Akuratera dzejoli, kopīgi nofotografēties pie piemiņas akmens, uzņemt enerģiju, aplūkot un nofotografēties pie dižozola.

Pārgājiena maršruta sākuma posms vijās starp diviem purviem - Tārpu un Kraukļa purviem. Pārgājiena un velo brauciena dalībnieki tikās lapenītē, netālu no mājām "Slokas", kur varēja atpūsties un nobaudīt garšīgu auksto zupu, pārrunājot jau pieveiktā posma iespaidus.

Paldies Arnoldam Jakubovskim par interesanto stāstījumu un apraksta sagatavošanu,  "Jaunzemju"saimniekiem un personīgi Līgai Kļaviņai par viesmīlīgo uzņemšanu, Igoram Mihaļevam par atsaucību un atbalstu, ēdināšanas un izklaides centram "Oāze" par sarūpēto zupu, šoferītim Aldim Celmiņam un visiem pārgājiena dalībniekiem!

 

Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā

25.-26. maijā, Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās Latvijas Jauniešu un junioru čempionāts (50m). Čempionātā, kurā startēja jaunieši vecumā līdz 18 gadiem, savu dalību bija pieteikušas 22 komandas no Latvijas un 5 ārvalstu klubi, kas pārstāv Igaunijas un Lietuvas federācijas. Kopumā sacensībām reģistrēti 506 dalībnieki, kas divu dienu laikā cīntās par čempionāta medaļām divās – junioru un jauniešu - grupās. Augstākie izcīnītie rezultāti Jēkabpils sporta centra komandas pārstāvjiem - Elzai Bojārei 14.vieta 100m brasā, Katei Šķiparei 19.vieta 200m brīvajā stilā, Annai Bobrovai 11.vieta 100m brasā un 11.vieta 100m tauriņstilā, Zanei Sorokai 18.vieta 50m tauriņstilā. Komandu pārstāvēja arī Matīss Resnis.

 

Orientēšanās

Pēc trīs gadu pārtraukuma Baltijas čempionāts orientēšanās sportā atkal norisinājās Latvijā un 26. un 27. maijā veda uz Krāslavas pusi gan visus stiprākos orientieristus Baltijā, gan arī astoto Latvijas kausa posmu. OSK “Sēlijas mežs” sportistu rezultāti: W16 grupā Laura Nikola Pinne izcīnīja 5.vietu, W55 grupā Gundega Jurāne - 3.vietu, M50 grupā Jurijs Narels - 6.vietu.

 

Jēkabpils stadiona apmeklētāju ievērībai!

Jēkabpils sporta centrs informē, ka saistībā ar skrejceļa atjaunošanas darbiem, no šī gada 4.jūnija apmeklētājiem tiks slēgta Jēkabpils stadiona teritorija – skrejceļš un tā vidū esošais futbola laukums. Pārējie sporta laukumi (otrpus tribīnēm) joprojām būs pieejami apmeklētājiem. Plānotais renovācijas darbu termiņš – aptuveni mēnesis, bet par darbu noslēgumu tiks paziņots atsevišķi.

 

Uzmanību koptreniņa dalībniekiem!

Koptreniņā (kurš sāksies plkst.18:00) 31.maijā paredzētas izmaiņas – koptreniņa pirmā daļa tiks aizvadīta kā ierasts – skrienot un vingrojot, bet treniņa otrajā daļā plānots izbraukums ar velosipēdiem. Tādēļ lūgums tiem, kam ir velosipēdi, uz treniņu ierasties ar velo. Tos, kam velosipēda nav, aicinām piedalīties treniņa pirmajā daļā.

Tāpat atgādinām, ka saistībā ar arvien siltākajiem laikapstākļiem, iesakām uz koptreniņu ņemt līdzi dzeramo ūdeni (neliela tilpuma pudelē, ko ērti treniņa laikā paņemt līdzi). Tāpat ieteikums nodrošināties ar odus atbaidošu līdzekli. Tāpat Jēkabpils sporta centrs informē, ka, sākot ar jūniju, koptreniņi pirmsskolas vecuma bērniem vairs nenotiks. Pēdējais koptreniņš šai grupai tiks aizvadīts 31.maijā.

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste 29.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom