Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Gaidāmas izmaiņas rēķinu saņemšanā (0)

Tā kā Latvijā 25.maijā stājās spēkā Vispārīgās datu aizsardzības regula, informējam savus klientus par gaidāmajām izmaiņām rēķinu saņemšanā.

Lai sagatavotu rēķinus atbilstoši datu aizsardzības prasībām, no 1.jūnija SIA JK Namu pārvalde klienti rēķinus savās pastkastītēs papīra formātā saņems tikai un vienīgi aizlīmētās aploksnēs. Minēto prasību izpildīšana rada papildus izdevumus, tāpēc no 1.septembra šāda rēķinu saņemšana būs maksas pakalpojums, un klientam katrs Namu pārvaldes papīra formātā sagatavots rēķins izmaksās 1,21 EUR (tajā skaitā PVN). Tādēļ aicinām izvērtēt iespēju mainīt rēķinu saņemšanas veidu, pārejot tikai uz elektroniskā rēķina saņemšanu e-pastā, kas tiks nodrošināta bez maksas.

Lai rēķinu saņemtu elektroniski, lūdzam pieteikumu (pieejams Namu pārvaldes mājaslapā www.jknp.lv sadaļā “Informācija”→ “Dokumenti lejupielādei”) sūtīt Namu pārvaldei uz e-pastu:info@jknp.lv. E-pastā jānorāda “Pieteikums elektroniskā rēķina saņemšanai”, kā arī šāda informācija: klients (vārds, uzvārds vai uzņēmums), adrese, līguma nr., e-pasts. Pieteikumu var iesniegt arī rakstveidā Namu pārvaldes klientu apkalpošanas centros.

 

SIA JK Namu pārvalde 29.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom