Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Sabiedrība: Piedalies! Atpūties un gūsti pieredzi braucienā: "Kur diži koki - dižiem cilvēk (0)

Īstenojot Zemgales NVO projektu programmā atbalstīto iniciatīvu "Kur diži koki – dižiem cilvēkiem augt" biedrība "Vides un tūrisma attīstības klubs "Sēlija"" šī gada 2. jūnijā rīko pieredzes apmaiņas braucienu uz Saukas Dabas parku.

Kā informē biedrības valdes locekle Rasma Draška, brauciena maršruts ietver Tālivalža gravas un Elkšņu skolas parka apmeklējumu, ir iecere apmērīt  kokus un rast atbildi uz jautājumu vai tie atbilst dižkoku statusam. Tāpat tiks apmeklēts Ormaņkalns, kur būs laiks vērot un fotografēt apkārtnes ainavas. Brauciena Pieturas punktā “Skanošās dienas Saukā” tiks gūts ieskats nelielā koncertā Lejas Ārendzānos un apskatīti komponista Arvīda Žilinska piemiņas koki. Bērniem paredzēta īpaša programma - Cāļu dienas pasākums Lonē (interesanti un eksotiski putni, suņu šovs, mūzika, radošās darbnīcas u.c.), kurā noteikti negarlaikosies arī pieaugušie (skatīt afišu).

Izbraukšana plkst. 8.00 no Krustpils novada p/a “Jaunāmuiža”, 8.10 no Jēkabpils Vecpilsētas laukuma. Gide  Rudīte Urbacāne sagaidīs Elkšņos.

Dalības maksa: 7 EUR persona (autobuss, gids, pusdienas), svētki bez maksas.

Vietu skaits ierobežots!

Pieteikšanās: rakstot uz e-pasta adresi: klubsselija@inbox.lv 30.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom