Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Jēkabpilī izcēla akā iekritušu suni (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 31. maija plkst. 6.30 līdz 1. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 13.48 saņemts izsaukums uz Vecumnieku novada Valles pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies fermā. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu mūra ēka 4900m2platībā un iekšā deg siens 1000m3. Dzīvnieki no fermas evakuēti pirms VUGD ierašanās. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts plkst. 19.44 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Engures novada Smārdes pagastā dega trīs kravas automašīnas piekabes 90m2 platībā, Meža ielā Tukumā dega atkritumi 5m2 platībā, Dzirnavu ielā Jēkabpilī dega elektrības sadales skapis 3m2 platībā, Pils Rajonā Jēkabpilī dega pērnā zāle 250m2 platībā, Mēmeles ielā Bauskā dega pērnā zāle 2m2 platībā, bet Jelgavas novada Sesavas pagastā dega šķūnis ar salmu ruļļiem 200m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Palejas ielā Jēkabpilī izcēla akā iekritušu suni.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 100 izsaukumus – 64 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet 22 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Savukārt laika posmā no šī gada 30. maija plkst. 6.30 līdz 31. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu unastoņus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Krustpils novada Krustpils pagastā dega no balona noplūdusi gāze 0,5m2 platībā, Slimnīcas ielā Jēkabpilī dega pērnā zāle 250m2 platībā un 1000m2 platībā, Gaurata ielā Dobelē dega pērnā zāle 50m2 platībā, Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā dega atkritumi un kūla 500m2 platībā, bet Mēmeles ielā Bauskā dega kūla un zaru kaudzes 90m2 platībā.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji saņēma divus izsaukumus, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu. Izsaukumi saņemti uz Ozolnieku novada Cenu pagastu un Jelgavas novada Valgundes pagastu.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Skrīveru novadā no koka nocēla kaķi.

Visā Latvijā no šī gada 30. maija plkst. 6.30 līdz 31. maija plkst. 6.30 VUGD saņēma 89 izsaukumus – 59 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 01.06.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom