Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Jēkabpils Mežaparkā norisināsies Veselības diena “Esi aktīvs!” (0)

Projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros, 7.jūnijā, tiek organizēts veselības veicināšanas pasākums, kur ikvienu jēkabpilieti aicinām piedalīties Veselības dienā “Esi aktīvs!”, kas norisināsies Jēkabpils Mežaparkā no plkst.14:00 – 20:00.

Pasākumu organizē biedrība „Selonia Velo” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru un tas ir pieejams bez maksas. Jēkabpils sporta klubi un biedrības piedāvās daudzveidīgu fizisko aktivitāšu klāstu, kā arī popularizēs veselīgu dzīvesveidu un brīvā laika pavadīšanas iespējas.

 

Pasākumā plānotas šādas aktivitātes:

- TRX vingrošana. Fitnesa klubs tavā rokassomiņā, kas palīdz nodrošināt visa ķermeņa treniņu. Vispārīgā fiziskā sagatavotība (VFS) tiek balstīta kā bāze jebkuram sporta veidam, kas attīsta un uzlabo piecas svarīgākās fiziskās īpašības: spēku, ātrumu, izturību, veiklību un lokanību, kā arī palīdz zaudēt svaru, uzlabo muskuļu spēku un vispārējo labsajūtu. VFS var trenēt ar TRX piekares sistēmu, kur galvenais slodzes elements ir katra lietotāja ķermeņa svars un kas ļauj vienlaicīgi strādāt visām muskuļu grupām. Tā ir piemērota ikviena cilvēka svaram, augumam, vecumam un citiem parametriem nav nozīmes.

- Veiklības stafetes ar vispārējās fiziskās sagatavotības uzdevumiem. Pārbaudi sevi apvienojot ātrumu, veiklību, precizitāti, koordināciju un atjautību.

- Velo veiklības braucieni ar uzdevumiem (čūska, astoņnieks, laipa, lēnākais brauciens, stāvēšana). Velobraukšana ir labs pamats, ar ko sākt sava organisma vispārējo fizisko sagatavošanu, pat ja nav sportojis ilgāku laiku. Savukārt, velo veiklības braucieni ir labs līdzeklis gan sevis, gan arī velosipēda pārvaldīšanas prasmes pārbaudei, dodoties braucienos pilsētas ielās.

- Orientēšanās sports. Kāpēc ir vērts sākt nodarboties ar orientēšanās sportu?

·  Nav jābūt rūdītam sportistam, lai sāktu, jo visu izšķir vēlēšanās apgūt ko jaunu.

·  Nepastāv nekādi vecuma vai sportiskās sagatavotības ierobežojumi.

·  Tiem, kas varbūt kautrētos par savu neveiklību kādā citā sporta veidā, tautas sacensībās nav par ko samulst - neviens jau neredz, cik pareizi vai nepareizi mežā tiek izvēlēti ceļi uz kontrolpunktiem!

·  Tā ir patīkama iespēja izkustēties svaigā gaisā un redzēt mazliet vairāk no Latvijas dabas!

·  Katrā nākamajā reizē jauna distance, jauni iespaidi un jauni piedzīvojumi!

- Duatlona sacensības. Dalībniekiem būs jāveic distances skriešanā-velobraukšanā-skriešanā (distances garums atšķirīgs dažādām vecuma grupām) un tajās var piedalīties ikviens interesents, kuram ir vēlēšanās pārbaudīt savas fiziskās spējas un aizraujoši pavadīt brīvo laiku. Sacensības sākums plkst.18:00, starta laiki - pa grupām, reģistrēšanās duatlona sacensību norises vietā 10 minūtes pirms katras grupas starta sākuma.

 

Šī ir tava iespēja lietderīgi pavadīt brīvdienu svaigā gaisā un jautrā atmosfērā! Fiziskas aktivitātes un pozitīvas emocijas visai vasarai garantētas! Tiekamies Mežaparkā 7.jūnijā!

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste 01.06.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom