Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Bērnu svētki Jēkabpilī “Dziedādami, dancodami – vasariņu sveicinām” (0)

Vasaras pirmais mēnesis - jūnijs - ik gadu tiek iesākts ar Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kas veltīta ikvienam pasaules bērnam. Jēkabpilī šīs dienas atzīmēšana jau kļuvusi par skaistu un arvien interesantu tradīciju.

Šogad svētkus svinēsim 2.jūnijā Kena parkā. Svētki sāksies plkst. 11.40 ar jestru gājienu no Jēkabpils Tautas nama pa Brīvības ielu līdz Kena parkam. Kopā ar mums gājienā dosies radošās apvienības “Pārsteiguma tēli” lielās lelles un poniji.

Pēc gājiena plkst.12.00 Kena parkā sāksies svētku koncerts “Dziedādami, dancodami – vasariņu sveicinām” - skatīsimies radošās apvienības “Pārsteiguma tēli” teātra izrādi “Kas par desām?” un Krustpils pamatskolas uzvedumu “Māmiņa”, klausīsimies un jutīsim līdzi Jēkabpils dziedošajiem un dejojošajiem bērniem. Pēc koncerta sagaidīsim “Mārtiņa burbuļu” šovu. Līdzi var ņemt tukšos burbuļu trauciņus, ko pasākumā no jauna piepildīs bez maksas.

Visu svētku garumā paredzētas raibu raibas izklaides visām gaumēm – radiovadāmo mašīnu trase un elektoroauto noma, lielās “Brīnumu kalēju” brīvdabas spēles, dažādas radošās darbnīcas un sporta aktivitātes. Arī bērnu iemīļotie poniji gaidīs, lai varētu izvizināt mazos līksmotājus. Protams, neiztikt arī bez sejiņu apgleznošanas, piepūšamajām atrakcijām, karuseļa, popkorna un cukurvates!

Priecāsimies par bērnību kopā ar mūsu mazajiem!

Pulcēšanās un stāšanās svētku gājienam plkst. 11.30 pie Jēkabpils Tautas nama. Aicināts ikviens! Lai mums priecīgi svētki!

Pasākums bez ieejas maksas.

Organizē: Jēkabpils Kultūras pārvalde, Krustpils kultūras nams 01.06.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom