Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumi Jēkabpils pilsētas svētkos (0)

Ar devīzi “RADI Jēkabpilī” norisināsies Jēkabpils pilsētas svētki 2018. Kā ierasts, svētku programmu bagātinās arī dažādi sporta notikumi, kuros aicinām piedalīties gan dalībniekus, gan atbalstītājus!

Jau daudzus Jēkabpils pilsētas svētkus Jēkabpils sporta centrs aicina iedzīvotājiem savai pilsētai svētkos dāvāt VESELĪBAS KILOMETRUS – 15.jūnijā, Mežaparkā veicot sev piemērotu distanci skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu, un distances garumu paziņojot sporta centra pārstāvim kalna namiņā no plkst. 10:00 līdz 20:00.

Savukārt 16.jūnijā makšķerēšanas entuziastus aicinām izmēģināt veiksmi un meistarību, piedaloties pludiņmakšķērēšanas sacensībās Daugavā. Sacensību sākums – plkst. 6:00, dalībnieku pulcēšanās – kreisajā krastā lejup tiltam.

16.jūnijā dažādas sportiskās aktivitātes aicinās arī pie tirdzniecības centra “Sēlija”. Tur norisināsies Jēkabpils atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, konkurss “Latvijas spēcīgākā pilsēta”, kā arī dažādi sportiski konkursi bērniem un Latvijas Antīko automobiļu kluba aktivitātes. Sākums plkst. 10:00 (svēršanās čempionāta dalībniekiem no plkst.7:30 – 9:30).

Aicinām piedalīties Jēkabpils pilsētas svētku notikumos!


Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste

 12.06.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom