Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     307
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Ekonomika: “MK Dizains” iekļuvis konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2014” 2.kārtā (0)

Prestižā Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2014” otrajā kārtā Latgali šogad pārstāvēs divi uzņēmumi no Jēkabpils un Rēzeknes. 

Konkursa otrās kārtas kategorijā „Eksportspējīgākais komersants” mazo komercsabiedrību grupā izvirzīts uzņēmums no Rēzeknes - SIA „Latgales stabu konstrukcijas”, savukārt Jēkabpilī esošais uzņēmums SIA „MK Dizains” izvirzīts pat divās kategorijās – „Inovatīvākais produkts” un „Importa aizstājējprodukts”. 

Patlaban norit konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2014” otrā kārta, kurā visu oktobri un novembri ekspertu komanda apmeklēs visus konkursa finālistus jeb 31 uzņēmumu. Uz Latgali, lai viesotos un vērtētu divus konkursa otrajā kārtā iekļuvušos uzņēmumus Rēzeknē un Jēkabpilī, konkursa žūrijas komanda dosies ceturtdien, 23. oktobrī. Eksperti klātienē katrā uzņēmumā iepazīsies ar ražošanas procesu, izvērtēs konkursam pieteikto produktu vai pakalpojumu prezentācijas, kā arī individuāli uzdos interesējošos jautājumus. 

Konkursa otrās kārtas žūrijas komandu veido vairāki eksperti no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Dizaineru savienības, Latvijas Bankas, kā arī citām Latvijas valsts iestādēm un uzņēmumiem.

Informācija par konkursu 

Konkurss „Eksporta un inovācijas balva” tiek rīkots kopš 2005. gada. Līdz šim konkursa ietvaros pasniegti teju 200 apbalvojumi un atzinības raksti Latvijas labākajiem un inovatīvākajiem komersantiem. Konkursa dalībnieku vidū pārstāvētas visas galvenās Latvijas eksporta nozares - kokrūpniecība, metālapstrāde un mašīnbūve, mēbeļu ražošana, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, vieglā rūpniecība, poligrāfija, būvmateriālu ražošana, tekstilrūpniecība, ķīmiskā un farmaceitiskā ražošana, dizaina preču ražošana, pārtikas produktu ražošana, kā arī informācijas tehnoloģiju u.c. pakalpojumi.

Konkursa „Eksporta un inovācijas balva” mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus, gan radot jaunus un eksportspējīgus produktus, gan nodrošinot vietējo tirgu ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem. Ikviens uzņēmums, kas sasniedzis labus eksporta rezultātus, izstrādājis inovatīvu produktu vai kura prece ir nopietns konkurents importa ražojumiem, var kļūt par piemēru citiem Latvijas uzņēmumiem.

Līga Zvirgzdiņa 22.10.2014Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom