Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Māksla: Izstādē Latvijas dabas ainavas un ziedi (0)

6.novembrī pulksten 17.00 Jēkabpils tautas namā atklās mākslinieka, Jēkabpils Mākslas skolas direktora Ziedoņa Bārbala gleznu izstādi „Dabas simfonija”.

„Gandrīz visi šīs izstādes darbi tapuši šā gada laikā - ainavas gleznotas plenēros Viesītē, Krāslavā, Ķeipenē, Pļaviņās, Sēlijā un daudzviet citur.

Braucot pa Latviju, kopumā daudz kas priecē, uzrunā, sajūsmina, liek izvērtēt katras pilsētas vai pagasta skaistumu. Ziedi tapuši, strādājot skolas klasē, un mājās - agros rītos vai brīvos brīžos. Gleznošanas stils individuāls, kas vairāk atgādina ekspresiju savā noskaņā un tehnikā, tematikā līdzinās romantismam,” izstādē skatāmos darbus un kopējo noskaņu raksturo mākslinieks un piebilst, ka glezniecībā vienmēr strādā ar lielu prieku un gandarījumu. Mākslinieks skaidro arī, ka viņam vissvarīgākais ir pirmais impulss un iespaids, jo tas uzrunā tieši un skaidri. Šis pirmreizējais iespaids tad arī tiek atspoguļots darbos, īpaši eļļas glezniecībā tas parādās krāsā, triepienā, kolorītā un apgaismojuma krāsās.

„Būšu priecīgs, ja mani darbi būs spējuši skatītāju pārsteigt un ieinteresēt. Jau tagad saku Paldies! apmeklētājiem un  mākslas cienītājiem!” piebilst Ziedonis Bārbals.

Izstāde būs apskatāma līdz 30.decembrim.

V.Priekule, projektu koordinatore 05.11.2014Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom