Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     303
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Ekonomika: Elektrības tirgus kļūs brīvs, cenas arī. Skaidrojumus sniedz amatpersonas (0)

No 1.janvāra Latvijā būs elektroenerģijas brīvais tirgus mājsaimniecībām, līdz ar to gaidāmas izmaiņas elektroenerģijas tarifos – elektrības sadārdzinājums, kā arī cilvēkiem būs iespēja izvēlēties elektrības piegādātājuzņēmumu. 

Lai skaidrotu gaidāmās izmaiņas, pagājušopiektdien Jēkabpilī notika Sabiedrisko pakalpojumu regulatora dienas pasākums, kurā piedalījās uzņēmuma „Sadales tīkli” pārstāvis Vents Kleikalīdis, Ekonomikas ministrijas pārstāvis Jānis Zakovics, no regulatora biroja – Valters Kalme un no Patērētāju tiesību aizsardzības centra – Elīna Krecele – Germane. 

Viņi tikās ar Jēkabpils iedzīvotājiem, savukārt visas dienas garumā Krustpils kultūras namā bija pieejami informatīvie materiāli, ko izdalīja un skaidrojumus sniedza gan „Latvenergo”, gan „Baltcom TV” pārstāvji. 

Kā iedzīvotājiem skaidroja diskusijas vadītājs Valdis Melderis, priekšstats par to, ka Daugavā ūdens ir gana un mēs paši saražojam tik daudz elektrības, cik gribam, ir maldīgs, jo mūsu valsts spēj saražot tikai 80 procentus no nepieciešamā elektrības daudzuma. Ja gribam iepirkt lētāku elektrību, ir vajadzīgi savienojumi ar citām valstīm, kuru mums līdz šim nav pietiekami, līdz ar to var izrādīties, ka no 1.janvāra, kad elektrības tirgus tiks atvērts, elektrība pēkšņi kļūs dārgāka.

Patlaban elektroenerģiju mājsaimniecībām piedāvā „Latvenergo” ar programmu  „Elektrum”, „Win Baltic SIA”, „Baltcom TV” un uzņēmums „220 energia”. Vēl divi uzņēmumi plāno piedalīties brīvajā elektroenerģijas tirgū.

PLAŠĀK LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" JAUNĀKAJĀ NUMURĀ 03.12.2014Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom