Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     443
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Ekonomika: Rīt otrā sliežu ceļa posmā "Skrīveri-Krustpils" atklāšana (0)

4.februārī “Latvijas dzelzceļš” atklās izbūvēto otro sliežu ceļu posmā Skrīveri – Krustpils, par to “JV” pastāstīja uzņēmuma Komunikāciju nodaļas vadītājs Edgars Vilcāns.

Viņš informē, ka vairāk nekā 100 miljonus eiro vērtais projekts, kas realizēts ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu, ļaus palielināt vilcienu caurlaides spēju, kustības ātrumu un drošību virzienā no Krustpils līdz Rīgai.

Projekta laikā izbūvēti sliežu ceļi vairāk nekā 56 kilometru garumā, veikta visu esošo tiltu un caurteku rekonstrukcija un būvniecība, staciju Skrīveri, Koknese, Aizkraukle, Pļaviņas, Krustpils un pieturu pārbūve un labiekārtošana, kā arī uzbūvēts kopš Latvijas neatkarības atgūšanas pirmais dzelzceļa tilts pār Aiviekstes upi un rekonstruēts tilts pār Pērses upi. Tāpat rekonstruētas pārbrauktuves, peroni, modernizēta signalizācijas sistēma un ierīkotas jaunas telekomunikācijas un elektroapgādes sistēmas.

Plānots, ka projekta atklāšanas pasākumā Aizkraukles dzelzceļa stacijā piedalīsies satiksmes ministrs Anrijs Matīss, “Latvijas dzelzceļa” prezidents Uģis Magonis, kā arī pārstāvji no būvuzņēmumu apvienības, kas veica projekta būvdarbus.

Dzelzceļa posms Skrīveri- Krustpils ietilpst Latvijas Austrumu-Rietumu dzelzceļa koridorā, kas ir daļa no Eiropas komunikāciju tīkla (TEN).

Māra Grīnberga 03.02.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom