Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Abonēšana

Turpinās laikraksta abonēšana 2017.gadam!

Laikrakstu var abonēt

* Pasta nodaļās
* Pie pastniekiem
* Pasta internetvietnē -  abone.pasts.lv
* Pa pasta informatīvajiem   tālruņiem -  67008001 un 27008001
* Laikraksta redakcijā, Jēkabpilī, Pasta ielā 21, 2. stāvā
(bez abonementa noformēšanas maksas)
* Piezvanot uz redakciju pa tālruni 652 34343
(rēķinu saņemsiet e-pastā vai pa pastu)

 

Paldies jums, lasītāji, ka esat ar mums!
Veidosim laikrakstu kopā arī nākamajā gadā!

Aizsteigušies pirmie divi abonēšanas mēneši, iedegta jau trešā svecīte Adventes vainagā. Lielā abonēšanas kampaņa ieiet finiša taisnē, vēl pavisam nedaudz, un tā būs noslēgusies.
Laikrakstu un žurnālu lielā gada abonēšanas kampaņa man mazliet atgādina priekšvēlēšanu laiku, kad politiskie spēki sacenšas savā starpā, solot viens par otru vairāk, ko tik vien nesakārtos un neatrisinās. Kā tas notiek pēc tam, tas jau lai paliek citai sarunai. Arī preses izdevumi katrs sacer savu kampaņas reklāmas rullīti (un mēs jau arī nebūsim  nekāds izņēmums), kurā skaisti apraksta savas labās īpašības un priekšrocības salīdzinājumā ar citiem, un sola vērst savu visuredzošo skatu uz nejēdzībām un problēmām un arī atrisināt tās, cik jau nu tas ir preses spēkos.  Tikai, šķiet, cilvēks sen jau nav mazais bērns un solījumiem netic, katram ir savs prāts un spējas izvērtēt, kam viņš tic un ko viņš vēlas lasīt nākamajā gadā. Paldies  tiem cilvēkiem, kuriem vēl ir svarīgi saņemt savā pastkastītē laikrakstu un pie kūpošas kafijas vai tējas tases, ieelpojot svaigo tipogrāfijas krāsas smaržu, to arī izlasīt. Apsveicami šajā interneta un sociālo tīklu laikmetā. Šķiet, kādēļ gan abonēt laikrakstu, ja visu taču var izlasīt internetā? Līdz ar to laikrakstā cilvēks vēlas lasīt ko citu, ne to pašu, ko jau ir izlasījis internetā. Kādi būsim nākamajā gadā, to redzēs un lasīs tie, kas mūs izvēlēsies. Kas mainīsies – to rādīs nākotne. Pārmaiņām jābūt, jo - pastāvēs, kas pārvērtīsies. Bet par to stāsts ne šajā reizē. Daudzas lietas vēl nopietni jāpārdomā un jāizvērtē, bet noteikti būsim nākamajā gadā kopā ar Jums. Pašlaik nemēģināsim izgudrot velosipēdu no jauna, laikrakstā joprojām būs arī ziņas, jo ne visiem ir pieejams internets, ne visi seko sociālajiem tīkliem, un arī tiem cilvēkiem  gribas zināt, kas tad kur notiek un ir noticis. Joprojām stāstīsim par cilvēkiem, kuri ir mums tepat līdzās, dalīsimies pieredzē, rūpēsimies par savu veselību, veidosim tēmas par dažādiem aktuāliem jautājumiem, sekosim līdzi uzņēmējdarbībai pilsētā un novados, pārlaposim vēstures lappuses, ielūkosimies skolu dzīves aktualitātēs, sportosim kopā ar pilsētas un novadu sportistiem un sporta mīļotājiem, kopā rūpēsimies par mūsu četrkājainajiem draugiem un tiem, kuri vēl ir sava cilvēka un mājas meklējumos, kopā pievērsīsimies gatavošanas mākslai, risināsim krustvārdu mīklas. Laiku pa laikam sadarbībā ar radošo apvienību „Literāts”, laikraksta lappusēs lasīsim dzeju un prozas darbus.
Aicināsim arī jūs, lasītāji, iesaistīties mūsu lappušu veidošanā, sūtot mums jautājumus, uz kuriem nevarat rast atbildes, fotogrāfijas, kurās esat fiksējuši kādu nejēdzību vai vienkārši kaut ko interesantu vai labu, lai padalītos ar plašāku publiku. Vienmēr ir cilvēki, kuri vairāk redz labo, un tie, kuri vairāk redz slikto, un tas ir labi, jo tā veidojas sabiedrības līdzsvars. Sabiedrībā un arī laikrakstā ir svarīga viedokļu dažādība, sabiedrība nevar sastāvēt tikai no „mušām” vai „bitēm”.
Protams, labprāt uzklausīsim arī Jūsu ieteikumus gan par tēmām, ko jūs vēlētos apskatīt mūsu lappusēs, gan arī par cilvēkiem, par kuriem vajadzētu pastāstīt laikrakstā. Mēs ļoti bieži nepazīstam cilvēkus, kuri dzīvo mums blakus:  varbūt jūsu kaimiņš ir paveicis kādu labu darbu, izveidojis skaistu dārzu, izaudzējis lielāko ķirbi, vai noķēris savu sapņu zivi, bet pats kautrējas ar to palielīties, varbūt cep garšīgas tortes, tamborē vai dara jebko, kas viņam pašam varbūt šķiet nenozīmīgs, bet kādēļ gan par to nepastāstīt citiem? Un jūs, lasītāji, esat ziņneši, kas par to var nest ziņu mums, bet mēs tālāk - plašākai auditorijai.

Paldies, ja lasāt šīs rindas – tātad jau esat kopā ar mums, un varbūt būsiet kopā ar mums arī nākamajā 2017.gadā!
Uz tikšanos Jaunā Vēstneša lappusēs arī nākamajā gadā!

 

Abonēšanas cenas 2017.gadam!

Seko līdzi laikam un lasi “Jauno Vēstnesi”

 

"ABONĒ ŠODIEN, SAŅEM PĒC DIVĀM DARBA DIENĀM!"
ABONEMENTU NOFORMĒŠANA TIEK VEIKTA PASTĀVĪGI, UZSĀKOT PIEGĀDI ABONEMENTĀ NOTEIKTAJĀ TERMIŅĀ VAI NE AGRĀK, KĀ 2 DARBA DIENAS  PĒC TĀ NOFORMĒŠANAS

ATGĀDINĀM, KA LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" REDAKCIJA ATRODAS

Jēkabpilī, Pasta ielā 21 (ieeja no pagalma, 2.stāvs).

 

 

*******

 

Dabā sevi pieteicis rudens – auglīgākais gadalaiks un ir sākusies ikgadējā laikrakstu abonēšanas kampaņa nākamajam gadam. Mums, izdevējiem, šis laiks ir tikpat kā gadumija, kad pārskatām līdzšinējās veiksmes un neizdošanās un cerīgu skatu raugāmies nākotnē.

Esam nonākuši kārtējā atskaites punktā, kad viens darba cēliens beidzas un sākas nākamais un jūs, cienījamie laikraksta lasītāji, esat tie, kas izvērtē un nosaka, vai esam attaisnojuši jūsu cerības un veiksmīgi izpildījuši mums uzticēto uzdevumu, misiju - informēt jūs par notikumiem, aktualitātēm, lai, izlasot laikrakstu, Jūs zinātu, kas notiek pilsētā un novados. No mūsu puses varam teikt, ka esam centušies godam attaisnot jūsu dāvāto uzticību.

Mūsdienu pasaule ir kļuvusi maza un notikumi pasaulē tiešā veidā ietekmē mūsu ikdienu, piemēram, nemieri Sīrijā ir atnesuši neskaitāmas bēgļu straumes uz Eiropu un tiem patvēruma vieta būs jāsniedz arī Latvijā un, iespējams, arī Jēkabpilī. Kā tas mainīs mūsu ikdienu – par to stāstīsim jaunajā cēlienā. Mūsu prioritāte būs ne tikai pasaules notikumu atbalsis mūsu ikdienā, bet arī mums svarīgie notikumi tepat līdzās, vietā, kur dzīvojam un, kuru saucam par mājām.
“JV” kolektīvs kā allaž ir jaunu ideju pārņemts, pilni entuziasma, radošās enerģijas un potenciāla, lai nākamajā gadā veidotu veiksmīgu dialogu ar saviem lasītājiem, aicinot arī jūs iesaistīties laikraksta veidošanā, labprāt uzklausot jūsu viedokļus. Pateicamies visiem, kas mums rakstīja un ziņoja par dažādiem notikumiem šajā gadā un ceram uz atsaucību arī turpmāk.

Laikraksts joprojām būs Jēkabpils pilsētas un novadu preses izdevums, kura mērķauditorija un arī galvenā vērtība ir Jēkabpils reģiona iedzīvotāji. Arī laikraksta misija palikusi nemainīga – nodrošināt aktuālu, operatīvu, pārbaudītu un vispusīgu informāciju. Mūsu mērķis ir būt pirmajam un svarīgākajam ziņu un reklāmas avotam reģionā un ar saturu sekmēt optimālu dzīves vides radīšanu un uzlabot vietējo cilvēku dzīves kvalitāti, kā arī ar pozitīvu informāciju un veiksmes stāstiem radīt labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbības attīstībai. Arī turpmāk rakstīsim par interesantiem cilvēkiem un neparastiem likteņiem un dzīvesstāstiem, kā arī pētīsim dažādas problēmas un stāstīsim par interesantiem tematiem.

Tāpat kā šogad pie lasītājiem dosies pielikums „12+”, kurš piedāvās visdažādākos praktiskos padomus un runāsim par neparastām lietām parastā ikdienā.

Veidosim dialogu ar pilsētas un novadu visu paaudžu iedzīvotājiem, atspoguļot viņiem aktuālus jautājumus laikraksta slejās. Kā allaž centīsimies būt operatīvākais rakstošais medijs pilsētā un novados.

Mēs, „Jaunā Vēstneša” kolektīvs, pateicamies par sadarbību abonentiem un laikraksta lasītājiem, kas mūs ir izvēlējušies šajā gadā un ceram, ka arī turpmāk paliksiet mums uzticīgi, arvien mūsu slejās atrodot sev vēlamo saturu. Tāpat arī priecāsimies par katru jaunu lasītāju, kas savā izvēlē priekšroku dos “JV”.

Pirmie abonementi nākamajam gadam redakcijā jau noformēti, kaut par savas kampaņas sākumu paziņojam tikai šodien. Paldies mūsu uzticīgajiem lasītājiem, kuri nav ne īpaši jāaicina, ne jāvilina ar dāvanām.Viņi vienkārši nevar bez sava laikraksta un ir pārliecināti, ka arī nākamgad tas būs ne mazāk interesants kā šogad. Un to var apsolīt ikviens “JV” darbinieks.

Būsim kopā arī 2016.gadā!

Jūsu - “JV” redakcija


 

 

 


Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom